• Polski
  • English
  • Russian
Masz pytanie ?
wszystkie pola są wymagane
Newsletter
Kontakt

 
tel: 601 86 13 10

e-mail: info@dbkadry.pl
DB Kadry  Sp. z o.o.
ul. Spacerowa 7
62-052 Komorniki
Strefa klienta / Dobór kadr
Każdy projekt rozpoczyna się od spotkania z klientem, podczas którego uzgadniane są szczegóły dotyczące poszukiwania kandydata. Podczas spotkania uzyskujemy informację na temat  potrzeb klienta, analizy stanowiska pracy, struktury  i organizacji firmy, wymagań wobec kandydata, strategii firmy i jej celów biznesowych.
Celem tych działań jest stworzenie profilu idealnego kandydata, który zostaje zatwierdzony przez klienta. 

    Kolejnym etapem jest przygotowanie ogłoszenia prasowego (ogłoszenia w gazetach lokalnych lub ogólnokrajowych) lub internetowego (współpracujemy z największymi portalami pracy, np. pracuj. pl, praca.pl, przedstawiciele.pl, gazetapraca.pl) i zamieszczenie na wybranym portalu internetowym. Jednocześnie analizujemy aplikacje znajdujące się w naszej bazie danych.

  Kolejnym krokiem jest selekcja nadesłanych aplikacji, spotkania i rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami (na terenie całej Polski). Na spotkaniach wnikliwie analizujemy dotychczasowe osiagnięcia zawodowe, motywację do pracy, osobowość, mocne i słabe strony, pod katem wymagań zawartych w profilu idealnego kandydata. Na tym etapie istnieje możliwość sprawdzenia wybranych kandydatów metodą Assessment Centre jak również metodą "próbek pracy" i innych narzędzi weryfikacji. W efekcie wybieramy 2-3 kandydatów i przedstawiamy klientowi wraz z profilem zawodowo-osobowościowym. 

  Zamknięcie projektu, czyli zatrudnienie kandydata powinno się zakończyć najpóźniej po czterech  tygodniach od podpisania umowy.

Zapewniamy Państwu wysoki standard usług przy zachowaniu niewygórowanych cen oraz całkowitą dyskrecję i poufność przy realizacji powierzonych nam projektów.